DOST Platformu üyesi Türk Dünyası Parlementerler Vakfı Genel Kurulu yapıldı

GÖNDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Belen’ in Kurucu Mütevelli Heyeti Üyesi olduğu Türk Dünyası Parlamenterler Vakfı Genel Kurulu 26 Aralık 2017 tarihinde Orman Genel Müdürlüğü Defne Toplantı salonunda yapıldı.

Açılış ve Yoklamanın yapılması ile başlayan toplantı; Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması, Divan Heyetinin oluşturulması, 2017 yılı Değerlendirme raporunun okunması, Yönetim kurulunca hazırlanan çalışma programı ve yıllık tahmini bütçe tasarılarının görüşülmesi ile devam ederek, Dilek ve temennilerin okunması ile sona erdi.

Genel Kurulu İsmail Belen de katılım sağladı.

 

Geleceğe GÖNDERiler

Geleceğin, kişilerin hayalleriyle ve yaptıklarıyla şekilleneceğinin farkındayız. Herhangi bir şeyi daha iyiye götüreceğine inandığınız bir düşünceniz mi var? Herhangi bir konuda yeni bir fikriniz mi var? “Buldum” dediğiniz bir şey mi icat ettiniz? Heyecanınızı yürekten paylaşıyoruz. “Geleceğe GÖNDERi”lerinizi bizimle paylaşın, destek olalım! Lütfen görüş ve önerilerinizi gonder.carfu@gmail.com eposta adresi ile bizimle paylaşın. Köşe Yazıları bölümünde yazı […]