Türkiye Ormancılar Derneğince 7139 Sayılı Kanun Paneli Yapıldı

Kuruluşı 1924 yılına dayanan “Türkiye Ormancılar Derneği”, Kamu Yararına Çalışan Dernekler statüsünü haiz olup, ormancılık konusundaki etkin sivil toplum kuruluşlarımızdan birisidir. http://ormancilardernegi.org/

28 Nisan 2018 tarihli Resmi Gazete ’de yayımlanarak yürürlüğe giren 7139 Sayılı “Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünün Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun İle Bazı Kanunlarda ve Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun 6831 Sayılı Orman Kanunu dahil 26 Kanunda önemli değişiklik yapmıştır.

Bu kanunla ilgili olarak 26 Mayıs 2018 tarihinde Ankar’da bir panel gerçekleştirilmiş olup, GÖNDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Belen bu panele katılmış ve görüşlerini kamuoyu ile paylaşmıştır.

Türkiye Ormancılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Çekiç’ in takdim konuşması ile başlayan Panel, İstiklal Marşının okunması ve saygı duruşunun ardından Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çetin’ in açılış konuşması ile devam etmiş, ardından Panelistler görüşlerini paylaşmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yapılan sunumun video linki için :https://www.facebook.com/ismail.belen2/videos/1458841577553482/

Hazırlık yazısı için

Türkiye Ormancılar Derneği Paneli

One Response to Türkiye Ormancılar Derneğince 7139 Sayılı Kanun Paneli Yapıldı

  1. Pingback: Orman Mühendisleri Odası Dış ilişkileri ve Projeler | Gönder

Geleceğe GÖNDERiler

Geleceğin, kişilerin hayalleriyle ve yaptıklarıyla şekilleneceğinin farkındayız. Herhangi bir şeyi daha iyiye götüreceğine inandığınız bir düşünceniz mi var? Herhangi bir konuda yeni bir fikriniz mi var? “Buldum” dediğiniz bir şey mi icat ettiniz? Heyecanınızı yürekten paylaşıyoruz. “Geleceğe GÖNDERi”lerinizi bizimle paylaşın, destek olalım! Lütfen görüş ve önerilerinizi gonder.carfu@gmail.com eposta adresi ile bizimle paylaşın. Köşe Yazıları bölümünde yazı […]