Vancouver Başkansolusluğu Ziyaretimiz

Türkiye Cumhuriyetinin Kanada’daki Büyükelçiliği başkent Ottova’da bulunuyor.  http://ottawa.emb.mfa.gov.tr/Mission

Büyükelçimiz Sayın Selçuk Ünal http://ottawa.emb.mfa.gov.tr/Mission/Biography

Elçiliğe bağlı Montreal, Toronto ve Vancouver Başkonsoluklarımız var.  Bu görev gündeme geldiğinde öncelikle resmi olarak Dışişleri Bakanlığımıza bilgilendirme yazısı arz ettik, ardından vize için yardım talep ettik.

Bunları takiben de Vancouver Başkonsolosluğumuza bir mail yazdık.

Doğrusu Dışişleri Bakanlığımızın nasıl çalıştığını gayet iyi biliyor ve hayranlıkla izliyorum ama Vancouver Başkansolusluğumuz bildiklerimizden daha iyisini yaptı ve yaşattı bizlere.

5 Kasım 2018 Pazartesi sabahı ilk önce Devletimizin buradaki temsilcisi olan  Baş

konsolos Sayın Anıl Bora İnan’ ı ziyaret ederek başladık görevimize.

 

Sonrasında Konsolosluk ekibi görevin her aşamasında bizimle beraber oldu. Bu vesile ile Başkonsolos Anıl Bora İnan, Konsolus Muavinleri Erdoğan Özdemir ve Necdet Karakurt ve diğer kıymetli arkadaşlarımızın şahsında Dışişleri Bakanlığımıza şükranlarımızı sunuyorum.

Geleceğe GÖNDERiler

Geleceğin, kişilerin hayalleriyle ve yaptıklarıyla şekilleneceğinin farkındayız. Herhangi bir şeyi daha iyiye götüreceğine inandığınız bir düşünceniz mi var? Herhangi bir konuda yeni bir fikriniz mi var? “Buldum” dediğiniz bir şey mi icat ettiniz? Heyecanınızı yürekten paylaşıyoruz. “Geleceğe GÖNDERi”lerinizi bizimle paylaşın, destek olalım! Lütfen görüş ve önerilerinizi gonder.carfu@gmail.com eposta adresi ile bizimle paylaşın. Köşe Yazıları bölümünde yazı […]