PRODA Bilişim’ in desteği ile “Big Data Büyük Veri Konferansı” düzenlendi.

GÖNDER kurucu üyelerinden İlhan Kılıç’ ın sahibi olduğu PRODA Bilişim’ in desteği ile (http://www.prodabilisim.com/)  Big Data Büyük Veri Konferansı düzenlendi.

12 Aralık 2017 günü düzenlenen Konferans BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan’ ın açılış konuşması ile başladı. PRODA Bilişim sahibi İlhan Kılıç’ ın konuşması ile devam etti.

Konferansta GÖNDER kurucu üyeleri olan Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu ve Prof. Dr. Türksel Kaya Bensghir aktif şekilde yer aldı. Ayrıca GÖNDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Belen, üyeler Ayhan Çağatay ve Ercan Kaptanoğlu da konferansa iştirak etti.

Geleceğe GÖNDERiler

Geleceğin, kişilerin hayalleriyle ve yaptıklarıyla şekilleneceğinin farkındayız. Herhangi bir şeyi daha iyiye götüreceğine inandığınız bir düşünceniz mi var? Herhangi bir konuda yeni bir fikriniz mi var? “Buldum” dediğiniz bir şey mi icat ettiniz? Heyecanınızı yürekten paylaşıyoruz. “Geleceğe GÖNDERi”lerinizi bizimle paylaşın, destek olalım! Lütfen görüş ve önerilerinizi gonder.carfu@gmail.com eposta adresi ile bizimle paylaşın. Köşe Yazıları bölümünde yazı […]